Ekspertyzy budowlane

BADANIA LABORATORYJNE GRZYBÓW

Możesz wdychać szkodliwe mikroorganizmy, nie mając pojęcia, że narażasz swoje zdrowie. Możesz też nie wiedzieć, że grzyb powoli niszczy Twój dom. Wiele zagrożeń jest niewidocznych gołym okiem, ale to nie znaczy, że są wtedy mniej groźne. Jak temu zaradzić?

Zapewniamy wykonane przez ekspertów badania laboratoryjne grzybów znajdujących się w środku i na zewnątrz budynku. Stosujemy obserwację mikroskopową zgodną z najnowszą nauką. Dzięki temu sprawnie zidentyfikujemy rodzaj grzyba, co ułatwi jego usunięcie oraz ochroni zdrowie oraz mienie. Poziom badań dopasujemy do Twoich oczekiwań i możliwości finansowych.

Co wchodzi w skład badań? Między innymi przeprowadzamy ilościowe i jakościowe analizy stanu zanieczyszczeń mikrobiologicznych. Badamy poziom czystości powietrza, by upewnić się, czy jest wolne od grzybów, bakterii i innych zagrożeń. Kontrolujemy, czy żywność jest wolna od szkodliwych mikroorganizmów. Wykonujemy ekspertyzy i opinie mikrobiologiczne odnośnie budynków i pomieszczeń. Szczególnie wnikliwie sprawdzamy stan mikrobiologiczny powietrza na terenie trudnych środowiskowo obiektów, na przykład składowisk odpadów.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać